. Bejby Foto
. .
Taky se nestačíte divit, jak čas rychle letí a vše se mění přímo před Vašema očima? Asi nejvíc to vnímáme na vlastních dětech. Není to tak dávno, co jste si toho malého uzlíčka přinesli z porodnice a on už za chvilku půjde do školy. Určitě Vás už několikrát při pohledu na ten malý zázrak napadlo: „kéž mít tak moc zastavit čas a uchovat si ten jedinečný moment.“

Nebojte se svěřit rukám a oku zkušeného fotografa, který umělecky zachytí jedinečné a neopakovatelné momenty z vašeho života či života vašich dětí. Rozdělte se o pocit radosti a štěstí z vašeho pěkně se kulatícího bříška či prvních krůčků vašeho potomka a obdarujte vaše blízké fotografií, kalendářem nebo obrázkovou knihou.

Dopřejte sobě i svým dětem příjemné chvilky prožité nad společným listováním fotoalbem zachycujícím všechny nejdůležitější okamžiky vašeho společného života. Uvidíte, že touto zdánlivou maličkostí uděláte vašemu dítěti radost. Spolu s ním oceníte úžasnou moc fotografie přiblížit i tu nejranější fázi dětství, ke které se mu ještě nevážou žádné vzpomínky.